Općina Stari Grad će narednih godina povlačiti više sredstva iz budžeta KS nego što je to do sada bio slučaj.
 
To neće biti zbog toga što stranke koje su me podržale sjede u Vladi KS. Već zbog toga što ćemo imati spremne kvalitetne projekte i što ljudi Starog Grada to zaslužuju jer po glavi stanovnika iznadprosječno uplaćuju porez na dohodak u KS.
 
Danas sam sa premijerom Nihad Uk razgovarao o projektima koje u narednim godinama možemo realizovati.
 

#NovaEnergijaZaStariGrad