Načelnik Irfan Čengić uputio je čestitku povodom najvećeg kršćanskog blagdana, Božića.

“Vjerujem da su naše razlike naše bogatstvo i da svi zajedno činimo bogatim jedni druge kada se međusobno poštujemo i uvažavamo. Upravo takav je naš Stari Grad, mjesto susreta istoka i zapada, mjesto zajedništva..

Svim ljudima koji slave,upućujem iskrene čestitke povodom najvećeg kršćanskog blagdana.

Neka vam blagdan donese mir, blagostanje i sreću. Uživajte u praznicima, a ljubav, toplina u srcu i zahvalnost neka vas prati tokom cijele godine.”

                    Načelnik Općine Stari Grad

                                              Irfan Čengić