U Domu kulture na Vratniku večeras je izvedena dramska predstava Aleksandra Radunovića “Leptir” u režiji Emira Z. Kapetanovića u okviru specijalnog programa Narodnog pozorišta Sarajevo.




Izvedbi predstave prisustvovao je i Općinski načelnik Irfan Čengić koji je pozdravio okupljene građane.




Predstava je izvedena u sklopu Dana Općine Stari Grad, u saradnji sa Ministarstvom kulture i sporta Kantona Sarajevo.
U predstavi su igrali: Aleksandar Seksan, Sanela Pepljak i Ermin Sijamija.


