U Domu kulture na Vratniku večeras je izvedena dramska predstava Aleksandra Radunovića “Leptir” u režiji Emira Z. Kapetanovića u okviru specijalnog programa Narodnog pozorišta Sarajevo. 

Izvedbi predstave prisustvovao je i Općinski načelnik Irfan Čengić koji je pozdravio okupljene građane.

Predstava je izvedena u sklopu Dana Općine Stari Grad, u saradnji sa Ministarstvom kulture i sporta Kantona Sarajevo. 

U predstavi su igrali: Aleksandar Seksan, Sanela Pepljak i Ermin Sijamija.