Na inicijativu vijećnika Srđana Simonovića i u njegovoj pratnji, načelnik Općine Stari Grad Sarajevo Irfan Čengić i vijećnik Vedad Deljković posjetili su danas vrtić “Pčelica” u Starom Gradu.



Nakon njihove nedavne zajedničke posjete ovom vrtiću, uvidjeli su potrebu za nabavkom sportskih rekvizita koji su neophodni za motorički razvoj djece predškolske dobi, te je u skladu sa tim u saradnji sa Općinom Stari Grad donirana oprema u vrijednosti oko 3.500 KM za ove potrebe.



Također, zajedno sa rukovodstvom vrtića, razgovaralo se o projektu obnove igrališta.
Načelnik je ovom prilikom dobio i zahvalnicu od mališana i uposlenih za doprinos radu ovog vrtića.


