Otvorili smo novu kancelariju u kojoj ću narednih sedmica zajedno sa izabranim dužnosnicima na svim nivoima razgovarati sa ljudima.

Cilj nam je da 29. oktobra zatvorimo ovu kancelariju, a u potpunosti otvorimo zgradu Općine Stari Grad za ljude, a posebno kroz digitalizaciju usluga.


