Načelnik Općine Stari Grad Sarajevo, Irfan Čengić, održao je produktivan sastanak sa zastupnikom u Parlamentarnoj skupštini Bosne i Hercegovine, Šemsudinom Mehmedovićem.

Tokom sastanka, razmatrane su ključne teme i prioriteti koji će unaprijediti našu zajednicu. Načelnik Čengić se zahvalio Mehmedoviću na stavovima koje zastupa kada je riječ o državnoj imovini. 

Načelnik Čengić se zahvalio i na korektnoj saradnji i podršci u Općinskom vijeću sa vijećnicom Merimom Arnautovuć i strankom “Naprijed” čiji je predsjednik Mehmedović.

Ovaj sastanak predstavlja značajan korak ka ostvarivanju naših ciljeva i radujemo se daljoj saradnji.